Ewa Nowak-Pecyna

Nazywam się Ewa Nowak-Pecyna. Nie każdy o tym wie, ale moim pierwszym zawodem był piekarz, choć o pieczeniu chleba nie będzie tu mowy. Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii. Swój zawód wykonuje od prawie 20 lat.

Poza standardowymi zadaniami technika weterynarii w lecznicy obejmuje stanowisko kierownika laboratorium. Ponadto odpowiadam za marketing sprzedaży karm i suplementów weterynaryjnych. Oferuję także usługi strzyżenia kotów.

Zwierzęta są dla mnie cudem. W pracy są moją pasją, w domu moją miłością, a w domu tymczasowym wyzwaniem.

Poza pracą prowadzę dom tymczasowy dla kotów Dom Pełen Futra

Całe swoje serce oddałam kotom choć nie szczędzę miłości psiakom. Mój ukochany cytat z Alicji w Krainie Czarów brzmi:
Widziałam już koty bez uśmiechu – pomyślała Alicja – ale uśmiech bez kota widzę po raz pierwszy w życiu. To doprawdy nadzwyczajne!

Dwukrotnie odwiedziłam przedszkole Buziaczek w Bydgoszczy, aby pokazać dzieciom jak opiekować się swoim zwierzakiem oraz jak wygląda praca lekarza weterynarii – Zobacz wpis z wizyty w przedszkolu.

Jeździłam na szkolenia organizowane przez firmę Royal Canin, gdzie brałam udział w fantastycznych szkoleniach marketingowych, które prowadził generał dywizji wojska polskiego Roman Polko oraz alpinista Piotr Cieszewski.

Lecznica jest czynna 6 dni w tygodniu

  • od poniedziałku do piątku  9:00 – 21:00
  • sobota  10:00 – 18:00

52 361 10 53

+48 602 378 955 – w nagłych przypadkach

Jeżeli Państwo zamierzają zarejestrować pacjenta na wizytę, zabieg chirurgiczny lub odebrać wyniki badań prosimy dzwonić na numer stacjonarny 52 361 10 53.

Lecznica weterynaryjna Wyżyny

ul. Modrakowa 65

85-864 Bydgoszcz

 

Opinie o Ewie