O nas

Potrzebują nas Państwa podopieczni i dla nich powstała nasza lecznica. Gdy rosną i gdy się zestarzeją, gdy zachorują lub ulegną wypadkowi niesiemy im pomoc, bo o przyjaciół należy dbać najlepiej jak to tylko możliwe.

Zapewniamy kompleksową opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom towarzyszącym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy pełną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej.

Wykonujemy niezbędne badania diagnostyczne. Nieustannie szkolimy się i poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i warsztatach. W ramach konsultacji lekarskich współpracujemy z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi (m.in. współpraca z ośrodkami wykonującymi badania metodą rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej). Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci i ich opiekunowie kojarzyli wizyty w naszej Lecznicy z fachową pomocą oraz przyjazną, życzliwą atmosferą. Serdecznie zapraszamy.

W latach 2002-2010 prowadziliśmy Przychodnię „Wyżyny” – obok kładki przy ul. A.G.Siedleckiego 6, którą ostatecznie zamknęliśmy w grudniu 2010 r.. Od września 2009 r. przyjmujemy naszych pacjentów w nowo wybudowanej Lecznicy „Wyżyny” przy ul. Modrakowej 65, która kontynuuje działalność i pracę wspomnianej Przychodni „Wyżyny”.

Dla naszych pacjentów  stale rozwijamy się, poszerzamy i unowocześniamy zakres usług.

Jak wszyscy czasami lubimy także powspominać ;-)

Opinie o nas