O nas

Prowadzimy specjalistyczną lecznicę, bo potrzebują nas Państwa podopieczni. Gdy rosną i gdy się zestarzeją, gdy zachorują lub ulegną wypadkowi niesiemy im pomoc, bo o przyjaciół należy dbać najlepiej jak to tylko możliwe.

Zapewniamy kompleksową opiekę lekarsko- weterynaryjną zwierzętom towarzyszącym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy pełną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej. W ramach konsultacji lekarskich współpracujemy z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonujemy niezbędne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci i ich opiekunowie kojarzyli wizyty w naszej Lecznicy z fachową pomocą oraz przyjazną, życzliwą atmosferą. Serdecznie zapraszamy.

W latach 2002-2010 prowadziliśmy Przychodnię „Wyżyny”– obok kładki przy ul. A.G.Siedleckiego 6, którą ostatecznie zamknęliśmy w grudniu 2010 r.. Od września 2009 r. przyjmujemy naszych pacjentów w nowo wybudowanej Lecznicy „Wyżyny” przy ul. Modrakowej 65, która kontynuuje działalność i pracę wspomnianej Przychodni „Wyżyny”. 

 

 

bez podpisu DSC_0179 w jpg

Nasza Lecznica „Wyżyny” przy ul. Modrakowej 65. Czynna dla Państwa i naszych podopiecznych 7 dni w tygodniu. tel. 52 361 10 53, +48 602 378 955

 

 

 Dla naszych pacjentów  stale rozwijamy się , poszerzamy i unowocześniamy zakres usług. … Ale jak wszyscy czasami lubimy także  powspominać: